VIDA! science centrum v Brně

VIDA! je zábavní vědecký park u brněnského výstaviště a je úplně pro všechny. Možná batolata si to tu úplně neužijí, ale jinak se u nás zabaví každý. A ještě se i něco dozví!

Těšíme se opět na vaši návštěvu. Najdete u nás více než 180 exponátů ale také programy s pokusy nebo zábavnou science show. Užijete si naši hravou expozici a spoustu doprovodného programu na téma všemy smysly.

Vstup je zdarma. Pro vstup do expozice a účast na doprovodném programu Noci vědců ve VIDA! je nutná předchozí rezervace.

Hravá expozice

Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, zahalit město do husté mlhy, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském parku VIDA!

 

Chci přijít

Vstup do expozice je zdarma, ale je nutné se předem registrovat na webu Noci vědců. Pro registraci je třeba si nejdříve vytvořit účet a potvrdit vznik účtu ve vaší e-mailové schránce.

→ REZERVACE návštěvy ve VIDA!

V expozici můžete zůstat libovolně dlouho. Kapacita VIDA! je pro Noc vědců omezená. Doporučujeme si tedy vstup registrovat předem, na místě bude omezené množství vstupenek.

Místa organizace

Události organizace