Člověk a robot
27. listopadu 2020
Místo a program > Brno > Vysoké učení technické > Fakulta stavební > Virtuální realita a maxi Jenga

Virtuální realita a maxi Jenga

18:00 – 23:55
Program pro děti Představení Hry a soutěže
Fakulta stavební (Vysoké učení technické )
Veveří 95, Brno
GPS: 49.2066; 16.5923

Virtuální realita! Zajímá vás váš pud sebezáchovy? Projděte se po traverze čtvrt míle nad zemí bez jištění. Dokážete přejít na druhou stranu? Troufnete si? Uvidíme!

Jak vypadá budoucnost využití virtuální reality ve stavebnictví a architektuře? Projděte se stavbou a měňte ji ve virtuálním světě podle vašeho vkusu. 

Zahrajte si rychle návykovou hru Beat Saber. Dostanete dva světelné meče, rudý a modrý pomocí kterých musíte ve směru šipek přeseknout noty, které se na vás řítí. To vše za rytmu skvělé hudby… No a aby to rychle utíkalo a neprostáli jste Noc vědců u nás v řadě, pojede stejná hra i v literární kavárně. 

Nebaví Vás čekat? Chcete si zkrátit čas než se dostanete na Virtuální Reatlitu? Pro ty, kteří chvilku neposedí tu máme barevné hlavolamy. Zkuste si svou zručnost.

Říká vám něco hra Jenga? A co takhle Maxi Jenga? Máme na FASTu hned tři a dvě jsme vytáhli i dnes. Jednu najdeš právě zde v reprezentačních prostorách 4. podlaží budovy A a druhou v atriu budovy D. Nasaďte si helmy, promyslete každý krok a zabraňte jejímu pádu při vašem tahu.