Člověk a robot
27. listopadu 2020
Místo a program > Zlín > Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně > Fakulta technologická Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně > Diagnóza pleť

Diagnóza pleť

17:00 – 20:00
Workshop
Fakulta technologická Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně)
Vavrečkova 275, 760 01 Zlín
GPS: 49.2252; 17.6604
Info: U15/110
Doprava: U Zámku, Náměstí práce

Opravdu dobře analyzovat pleť by mělo být prvním krokem kosmetického salonu předtím, než vám začne aplikovat zázračná séra na obličej. Ti z vás, kteří s tím mají osobní zkušenost ví, že tomu tak často není. Přitom už jen primární parametry jako je pH pokožky, ztráta vody, či množství kožního seba mohou zásadně ovlivnit to, jaké produkty jsou pro vás vhodné a naopak. U nás na fakultě umíme kosmetiku vyrábět, analyzovat a hodnotit. To ale nestačí, samozřejmostí je i vědět, jak funguje lidská kůže, co potřebuje a jak jí pomocí různých kosmetických přípravků můžeme pomáhat a zušlechťovat. Každý člověk je naprostý unikát, stejně jako jeho pleť. Na základě zkušeností z Aplikačního centra kosmetických přípravků a biomateriálů, jehož supermoderní přístroje vám představíme, jsme schopni říct jaká je právě vaše pleť a co jí bude svědčit nejlépe. A to taky uděláme!

Workshop Ústavu technologie tuků, tenzidů a kosmetiky FT UTB trvá 45 minut.
Proběhne celkem 3x a to v časech:

  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00

Workshopy jsou určeny pro max 15 účastníků ve věku 12 let a více.
Registrovat si místo je možné i v den D, přímo na infopointu v přízemí budovy U15, pokud ale chcete mít jistotu, že svého fleka chytnete, napište nejpozději do čtvrtka 26. 9. 2019 do 12:00 na havrlantova@utb.cz.

Pozdější rezervace a změny již nestihneme zapracovat, navštivte proto prosím infopoint v přízemí budovy.